لوگو داده پردازان مدرن
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

صحبت شوشتری مدیر عامل پدیده با سهامداران

دسته بندی :پدیده شاندیز
صحبت شوشتری مدیر عامل پدیده با سهامداران

پیام مدیر عامل پدیده آقای شوشتری در شبکه های مجازی

سلام شب همه عزیزان به خیر در این ماه پر برکت و مبارک از خداوند متعال بخواهیم تمامی مشکلات و گرفتاریهای مسلمین و مومنین و مظلومین عالم را مرتفع نماید ،انشاءالله
دوستان در این مدت حدود یکماه که بصورت رسمی افتخار خدمتگزاری به سهامداران و ذینفعان پدیده نصیب بنده حقیر شده است صادقانه اعلام میکنم تمامی دغدغه و تلاشم در جهت فراهم نمودن تسهیلات و شرایطی است که امکان بازگرداندن هویت و فضایی که قبلا پدیده در اوج بود مجددا فراهم گردد.

ولیکن اذعان بفرمایید تمامی امور هر شرکت یا سازمان مستقیما در گرو سیاست و برنامه و استراتژی مدیران آن برمیگردد.
یک زمانی تشکیلات پدیده در قالب سیاستهایی که در برنامه داشته است و به روشهای خاص خود تصمیم سازی و حرکت میکرده است، در حال حاضر باید بپذیریم شرایط تغییر نموده و مدیرعامل باید بعد از بیست ماه پر فراز و نشیب و توقف امور جاری شرکت و با هیئت مدیره ای جدید و در راستای اهداف ستاد تدبیر و مصوبات شورای عالی امنیت ملی از یک طرف و از طرف دیگر خیل عظیم سهامدارانی که با هزاران امید سرمایه‌گذاری نموده‌اند وهمچنین پیمانکاران و طلبکارانی که با امیدهای فراوان مبادلات پولی برقرار کرده‌اند، مواجه میباشد لذا شرایط با گذشته بسیار متفاوت است.

اولین موضوعی که میبایست با دقت و خیلی سریع تعیین تکلیف میگردید موضوع ارزش قیمت سهام بود زیرا پایه بسیاری از تصمیم گیری ها و برنامه‌ریزی های آینده از جمله تعدیل سرمایه شرکت و تقلیل سهام مدیران قبل و افزودن به سهم یکصد و سی هزار نفر گردیده وهمچنین روشن کردن راه برای سرمایه‌گذاران بعدی و استارت ورود به بورس یا فرابورس و در نهایت تسویه یکسری از مطالبات میشد.

کارشناسی هایی در طی یکسال گذشته انجام شده بود عزیزانی معتقدند که باید همان بهاء ارزیابی شده توسط کارشناسان رسمی ملاک ارزش گذاری قرار گیرد و دوستانی هم بر این نظریه اصرار دارند که از ارزش سهام ارزیابی شده باید بدلیل هزینه هایی که در این مدت به سرمایه‌ شرکت بار گردیده کاسته شود. و اینک این هزینه شامل چه اقلام و فاکتورهایی است نیز نظرات متفاوت است.

بنابراین بنده هم معتقد هستم که این مهم هرچه سریعتر باید تعیین تکلیف گردد زیرا با روشن شدن این پاسخ تعداد سوالات زیادی از جمله موضوع نقل و انتقال، فعال شدن پروژه و خیلی از ابهامات مدیران و سهامداران شفاف و روشن خواهد شد.

البته با صداقت اعلام میکنم تمامی دست اندرکاران از جمله کارشناسان، هیئت مدیره، ستاد تدبیر و سایر مسوولین برای این مهم دغدغه دارند و زمان فراوانی را صرف نموده‌اند که هرچه سریعتر به یک جمع بندی جامع برسند.

و اینجانب هم به نمایندگی ار طرف سهامداران عزیز تمامی تلاشم رادر جهت آنچه را که در راستای منافع ذینفعان پدیده است بکار خواهم بست تا آنچه به مصلحت نزدیکتر است رقم بخورد.

با تشکر فکر کنم برای امشب کفایت نماید.

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: