لوگو داده پردازان مدرن
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

گروه فن آوا : گنجینه گروه رایانه

دسته بندی :اقتصادی, اخبار مهم, بورس
گروه فن آوا : گنجینه گروه رایانه

نیم نگاهی به گروه فن آوا

گنجینه گروه رایانه

گروه فن آوا (فن آوا) – بازار عادی پایه فرابورس

خبرهایی که از قراردادها و پروژه ها و مناقصات گروه فن آوا در دو ماهه گذشته منتشر شده است اگر در مورد هر شرکت دیگری بود صف چند ده میلیونی برای خریدش چیده می شد

بزرگترین مناقصه مخابراتی ایران در چند سال گذشته‌ به کنسرسیوم فن آوا و صبانت و حلمانت رسید بی آنکه بازار به آن توجهی کند و یا سازمان بورس از مدیریت شرکت شفاف سازی بخواهد.
قیمت پایه این مناقصه ۱۹۰ میلیارد تومان بود که به دنبال اجرای آن انحصار شرکت زیرساخت در ارایه پهنای فرکانس برای اولین بار شکسته شد و ۳۰ درصد از پهنای فرکانس ۲۳۰۰ مگاهرتز به این کنسرسیوم واگذار شد. پهنای باندی که بستر ارایه خدمات ۴G و Lte می باشد.
به عبارت ساده تر از این به بعد حتی همراه اول و ایرانسل و رایتل هم باید بخشی از نیاز خود به این پهنای فرکانس را از این کنسرسیوم خریداری نمایند.
به دنبال این پروژه تعمیر و تجهیز برج مخابراتی میلاد در تهران نیز در اختیار گروه فن آوا قرار گرفت.
گروه فن آوا همچنین برنامه افزایش سرمایه به میزان ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصد را در برنامه دارد که در حال تهیه گزارش افزایش سرمایه توسط حسابرس رسمی شرکت می باشد.
به احتمال بسیار زیاد نیز فن آوا کارت از زیرمجموعه های گروه فن آوا نیز قبل از شرکت اصلی وارد بازار اصلی فرابورس می شود و شرکت برنامه فروش ۴۰ درصد آنرا تا پایان سال ۹۵ دارد که می تواند منجر به سود حدود ۲۰۰ تومان به ازای هر سهم شود.
همچنین گروه فن آوا از طریق کوه نور یکی دیگر از زیر مجموعه های خود مجری پروژه نورتل می باشد که همان اپراتور دوم تلفن ثابت می‌باشد. شرکتی که جایگاهش در کنار اخابر همانند سالهای ابتدایی ایرانسل در کنار همراه اول می باشد.
کوه نور تنها مجری اپراتور تلفن روستایی نیز می باشد.
از نیمه دوم سال ۹۵ نیز فعالیت گروه فن آوا در پروژه MVNO وارد فاز اجرایی خواهد شد. این پروژه همان پروژه اپراتور موبایل مجازی است که بدترین پیش بینی ها حکایت از کسب ۱۰ تا ۱۵ درصد از بازار سیم کارتهای موبایل توسط این اپراتورها ظرف ۵ تا ۱۰ سال آینده دارد.
همچنین گروه فن آوا با تمام توان خود را برای ورود به بازار تلویزیون اینترنتی یا IP Media و ارایه خدمات پشتیبانی سرویسهای مربوطه آماده کرده است.
از دیگر پتانسیلهای این گروه در اختیار داشتن حدود یک سوم از تجهیزات مربوط به انتقال دیتای ماهواره ای با داشتن حدود ۱۵۰۰ هاب ماهواره ای در ایران است.
همچنان معتقدم گروه فن آوا گنجینه گروه رایانه است. سهمی که اگر در بازار اصلی بود در قیمت ۱۵۰۰ تومان به تعادل می رسید.

نوشتار فوق فقط نیم نگاهی به پتانسیلهای عظیم این شرکت می باشد.
به تدریج و همزمان با توجه بازار به این سهم تاثیرات هر یک از این پروژه ها بر روند سود سازی هر سهم فن آوا را بصورت گزارشهای تحلیلی به اشتراک خواهیم گذاشت.

.

.

پینوشت :

شرکت داده پردازی فن آوا

شرکت داده پردازی فن آوا از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات انتقال دیتا و سرویس های جانبی آن آغاز کرده و دارای پروانه خدمات انتقال دیتا (PAP) در سطح کشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دارد.

چشم انداز شرکت داده پردازی فن آوا

شرکت داده پردازی فن آوا در چشم انداز شرکتی است پیشرو در ارائه خدمات ADSL و خدمات ارزش افزوده سرویس های اینترنت در سطح ملی و خاورمیانه با ویژگی های مشتری مدار، دانش محور، پویا، اثر بخش، متعهد، چابک.

برنامه های شرکت داده پردازی فن آوا

   مطالعات، امکان سنجی و طراحی شبکه ملی با توجه به نیازهای جامعه

   تامین تجهیزات از شرکت های معتبر خارجی و داخلی

   جذب نمایندگان فعال و با تجربه در خصوص ارائه سرویس از طریق  ADSL  و VPN

   طراحی، نصب و راه اندازی تجهیزات مورد نیاز در مراکز مخابراتی جهت ارائه سرویس

   به روز رسانی و نگهداری شبکه بر اساس استانداردهای جهانی

   تعامل ویژه با سازمان ها و بنگاه های بزرگ اقتصادی جهت ارائه سرویس مطمئن به آنها

   ایجاد مشارکت استراژیک با اپراتورهای مختلف در جهت ایجاد بسته سرویس به مشتریان

تکنولوژی های مورد استفاده شرکت داده پردازی فن آوا

   استفاده از تکنولوژی نسل سوم IP-DSLAM و روترهای با قابلیت IP-MPLS

   امکان ارائه VPN بر اساس تکنولوژی VPLS و IP-MPLS

سرویس های شرکت داده پردازی فن آوا

ارائه خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی  بر xDSL به مشتریان خانگی، شرکت های کوچک و سازمانهای بزرگ ایجاد شبکه های اختصاصی VPN لایه ۲ و لایه ۳ به سازمان های دارای شعب متعدد سرویس ترکیبی VSAT ، ADSL و Wimax بصورتVPN با تکنولوژی VPLS برای سازمان هایی که نیاز به ضریب دسترسی ۹۹/۹۹۹ درصد دارند.

   ارائه سرویس های IPTV و Video on Demand) VoD)

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: