لوگو داده پردازان مدرن
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

صحبت های نماینده مردم کاشمر در مورد پدیده شاندیز

دسته بندی :پدیده شاندیز, اقتصادی
صحبت های نماینده مردم کاشمر در مورد پدیده شاندیز

نماینده مردم کاشمر در مجلس:
تشکیل اتاق مبادلات سهام پدیده را از وزیر کشور و اقتصاد پیگیری می کنیم

💢نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل اتاق مبادلات سهام پدیده توافقی بوده که در قبل صورت گرفته اما هنوز در مجلس مطرح نشده است.

مصوبه ۳۰ مرداد

💢به گزارش نخست نیوز و به نقل از بهروز بنیادی تصریح کرد: تشکیل اتاق مبادلات سهام پدیده هنوز در مجلس مطرح نشده است، توافقاتی در این خصوص در گذشته تحت عنوان مصوبات ٣٠ مردادماه حاصل شده که عملیاتی نشده و هفته آینده مورد سوال نمایندگان از وزیر کشور و اقتصاد خواهد بود.

💢بنیادی در ادامه خاطرنشان کرد: پدیده مجموعه ای است که از تمام کشور سهامدارانی جذب کرده است و امروز تمامی نمایندگان در مجلس پیگیر حل مشکلات این پروژه هستند، در حال حاضر مجوزات ساخت و ساز این پروژه با دستور استاندار از دستگاههای دولتی اخذ شده است.

💢وی با اشاره به اینکه پدیده برای اخذ مجوزات چک و تعهدنامه داده است، تصریح کرد: دستگاههای دولتی هیچگونه دریافتی بصورت نقدی از پدیده نداشته اند.

💢بنیادی با بیان اهمیت اخذ مجوزات ساخت و ساز تصریح کرد: زمانی که یک پروژه سند ساخت و ساز داشته باشد به راحتی می تواند خرید و فروش انجام دهد، از طرف دیگر میزان در پدیده سرمایه گذاری کرده بود و اکنون پدیده با اخذ مجوزات ساخت و ساز خود می تواند بخشی از املاک را به عنوان وثیقه در اختیار بانک صادرات قرار دهد و مشکلات سرمایه گذاران میزان حل شود.

💢نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از طرف دیگر با مشخص شدن وضعیت اسناد پدیده سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این پروژه مشتاق تر خواهند شد .

جلسه نماینده مردم کاشمر با استاندار خراسان رضوی

💢وی با اشاره به اینکه برای حل مشکلات پدیده با رییس کل بانک مرکزی و استاندار خراسان رضوی جلساتی برگزار شده، اظهار کرد: هفته آتی نیز جلسه ای با حضور استاندار خراسان رضوی در تهران خواهیم داشت.

.

پینوشت :

بیوگرافی بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر ، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی

بهروز بنیادی (متولد ۱۳۴۹)، وی اصالتااهل روستای سرسبزکبودان است چهره سیاسی اصلاح طلب، فوق‌تخصص اطفال و نماینده مردم شهرستانهای کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بهروز بنیادی، در لیست ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان قرار داشت و توانست در مرحله اول انتخابات با کسب ۴۸٬۶۶۰ رای از مجموع ۱۶۲٬۲۱۵ رای ماخوذه صحیح راهی مجلس دهم شود.

.

امضا کنندگان مصوبه ۹۵/۰۵/۳۰ برای برون رفت پدیده از بحران

امضا کنندگان مصوبه 95/05/30 برای برون رفت پدیده از بحران

.

گردآوری شده در گروه ” اقتصادی ” داده پردازان مدرن “

منابع : کانال تلگرام شاندیز استوک | ویکی پدیا

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: