لوگو داده پردازان مدرن
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc

دسته بندی :پدیده شاندیز, اخبار مهم, اقتصادی
سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc

درباره سامانه اتاق نقل و انتقال سهام پدیده

سامانه otc یا اتاق مبادلات سهام پدیده سامانه ای است که نرم افزار آن توسط متخصصان داخلی شرکت پدیده به منظور خرید و فروش سهام این شرکت طراحی شده و در حال حاضر در یک محیط واقعی در حال تست و آزمایش است.

.

این مطلب هر روزه به روز رسانی شده و اخبار جدید درج می شوند.

توجه

حتما و قطعا تا تعیین تکلیف دقیق و شفاف بحث تعدیل سهام ، از فروختن سهم خود خودداری نمایید.

احتمال اینکه تعدیل سهم بر اساس دارایی در لحظه باشد بسیار زیاد است و اگر سهمی فروخته شود ، عملا تعدیلی به آن تعلق نخواهد گرفت.

هیات مدیره پدیده شاندیز در راستای شفاف سازی بحث تعدیل سهام ، شدیدا ضعیف ظاهر شده به طوری که احتمال تعمد در متضرر شدن مردم از سوی این هیات نیز می رود.

.

آدرس سایت سامانه نقل و انتقال – خرید و فروش سهام پدیده

سامانه در نشانی اینترنتی http://www.padideh.com/ قابل دسترسی است.

.

فیلم آموزش تصویری استفاده از سامانه خرید و فروش سهام پدیده

دانلود ویدیو آموزش استفاده از اتاق مبادلات پدیده

.

سوال شما و پاسخ روابط عمومی پدیده :

کد بورسی سهامداران پدیده شاندیز

سوال:
برای مراجعه به شما که نیاز به کد بورسی نداشتید چرا چند روز سهامدارا رو سرگرم کردین و الان میگین این کد واسه فرابورسه و معلوم نیست فرابورس یه سال یا دو سال طول بکشه که اگه تازه وارد فرابورس بشه؟
پاسخ:
با توجه ضرورت سرعت عمل در انجام کارها، شرکت برای هر مشکل چندین راهکار در نظر گرفته و کد بورسی یکی از راه حلها برای انجام معاملات از طریق ٢ کارگزاری بورس که دارای حداکثر شعبات در سطح کشور هستند بود که با توجه به موافقت بورس به ایجاد otc این کدها فعلا تا ورود شرکت به فرابورس کارآیی نخواهد داشت.
اما به طور کلی کد بورسی برای آینده که مدارک شرکت تکمیل و در فرابورس پذیرش شدیم استفاده خواهد شد.
.

کد کاربری و رمز عبور ورود به سامانه خرید و فروش سهام پدیده

سوال:
سلام. برای ورود به سامانه کد کاربری و کلمه عبور از کجا بگیریم؟
پاسخ:
بعد از اتمام مرحله تست نرم افزار اتاق مبادلات، کد کاربری و کلمه عبور همان کد سهامداری و کد رهگیری است
.

محدودیت های خرید و فروش سهام پدیده در اتاق مبادلات ( otc )

سوال:
با سلام. در اتاق مبادلات سهام تمام سهامتو میتونی بفروشی؟ یا تعداد مشخصی رو باید بفروشی؟
پاسخ:
برای فروش اولویت با حجم های پایین است. یعنی درخواست های فروش با حجم کم در اولویت نمایش قرار دارند.
.

دامنه نوسان خرید و فروش سهام پدیده

دامنه نوسان قیمت هم با احتساب قیمت روز گذشته به عنوان پایه قیمتی +و- یک درصد نوسان تعیین شده است.

در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده خرید سهام پدیده برای افراد خارج از سهامداران فعلی نیز امکان پذیر است.

علی طوسیان مدیر امور سهام شرکت پدیده در خصوص استفاده از این سامانه عنوان کرد: سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc سامانه ای سهل الاستفاده است که کار با آن نیاز به دانش خاصی نداشته و صرفا با وارد کردن یوزر و پسورد مراحل به سادگی برای متقاضی قابل انجام خواهد بود. در این سامانه افراد با توجه به اطلاعات ارائه شده احراز هویت می شوند و سپس امکان معامله خواهند یافت.

.

بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده

به گزارش سایت اخبار پدیده، بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده اولین صفحه ایست که هر متقاضی قبل از معامله باید ان را مطالعه و تایید کند.

در این اتاق اولویت انجام معامله بر حسب قیمت خواهد بود و برای خرید قیمت های بالا در ابتدای صف خواهند بود و برای فروش کمترین حجم ها اولویت را در اختیار خواهند داشت و چنانچه در این پارامترها تشابه وجود داشته باشد زمان لحاظ خواهد شد.

در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده قوانین پولشویی بصورت کامل رعایت شده و هیچ گونه پرداخت یا برداشتی به صورت نقدی نخواهد بود و طبق قوانین بورس معامله تنها با حساب بانکی به نام فرد انجام می شود اما برای افراد زیر ١٨ سال این امر با حساب والدین نیز ممکن هواهد بود.

.

ساعت کاری و زمان ثبت سفارش خرید و فروش برای سهام پدیده

وی ادامه داد: سفارشاتی که وارد اتاق مبادلات سهام می شود یکبار امکان تطابق خرید و فروش خواهد یافت. لذا از ساعت ٨:٣٠ تا ١۵ دستورات اخذ می شود. از ساعت ١۶ تطابق انجام می شود و تا ساعت ١٨ اطلاعات در حساب سهامداران لحاظ خواهد شد و نهایتا تا یک روز کاری مبلغ واریز می شود.

.

تلفن تماس پشتیبانی امور سهام پدیده شاندیز

مدیر امور سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: البته دوستان ما در دوشیفت کاری صبح و عصر از طریق شماره تلفن ٠۵١٣٨٨٨٨ پاسخگوی سوالات افراد خواهند بود.

.

آدرس اتاق مبادلات سهام پدیده ( otc )

شایان ذکر است این سامانه در نشانی اینترنتی http://www.padideh.com/ قابل دسترسی است.

.


.

تشریح ضوابط نقل و انتقال در اتاق مبادلات سهام

عباسعلی طوسیان مدیر امور سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز در یک نشست رسانه ای به تشریح ضوابط نقل و انتقال در اتاق مبادلات سهام پرداخت.

به گزارش سایت اخبار پدیده، عباسعلی طوسیان امروز ١٩ بهمن ماه در جلسه ای با اصحاب رسانه ضمن تشریح دستورالعمل مبادلات در اتاق سهام پدیده اظهار کرد: در جلسه روز گذشته که با سازمان بورس برگزار شد دستورالعمل و بیانیه پذیرش ریسک خرید سهام پدیده نهایی شد.

سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc

مجوز تمامی otc ها

وی افزود: طبق قانون مصوب سال ١٣٨۶ مجوز تمامی otc ها لغو و مقرر شده بود این شرکتها معاملات خود را در فرابورس که دارای بازارهای متعددی است انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه ضوابط مورد نیاز برای پذیرش شرکت ها در فرابورس کمتر از بورس است، تصریح کرد: اما به هر حال ورود به فرابورس نیز دارای ضوابطی است که فراهم کردن آن توسط شرکت ها حدودا ۶ ماه زمان می برد اما با توجه به اینکه سهامداران پدیده برای فروش سهام خود در فشار بودند نهایتا موافقت ها برای راه اندازی اتاق otc و انجام معاملات تا ورود به فرابورس در این اتاق فراهم شد.

طوسیان با اشاره به برخی از ضوابط مورد نیاز برای پذیرش در بازار فرابورس، اظهار کرد: پرونده پذیرش پدیده در فرابورس را به جریان انداختیم و در حال شفاف سازی صورت های مالی و انجام حسابرسی های شرکت توسط حسابرسان معتمد سازمان بورس هستیم اما در حال حاضر با توجه به اخذ مجوز otc معاملات در اتاق مبادلات سهام صورت می پذیرد و پس از پذیرش در فرابورس به ان بازارها انتقال خواهد یافت.

سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc

وی عنوان کرد: سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc سامانه سهل الاستفاده است که کار با آن نیاز به دانش خاصی نداشته و صرفا با وارد کردن یوزر و پسورد مراحل به سادگی برای متقاضی قابل انجام خواهد بود. در این سامانه افراد با توجه به اطلاعات ارائه شده احراز هویت می شوند و سپس امکان معامله خواهند یافت.

مدیر امور سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: البته دوستان ما در دوشیفت کاری صبح و عصر از طریق شماره تلفن ٠۵١٣٨٨٨٨ پاسخگوی سوالات افراد خواهند بود.

طوسیان خاطرنشان کرد: با توجه به حجم ١٣٠ هزار نفری سهامداران احتمال ورود تعداد بالایی از افراد به سامانه در روزهای اولیه وجود خواهد داشت و به همین منظور اقدامات لازم برای انتقال سامانه به یک دیتا سنتر قوی در کشور انجام شده تا مشکلی به وجود نیاید.

فروش سهام پدیده در روز های اولیه

وی با اشاره به اینکه شرایطی فراهم شده تا دسترسی همگان به سامانه یکسان باشد، گفت: پیشنهاد می کنم سهامداران در روزهای اولیه اقدام به فروش نکنند چرا که تشکیل صف های طولانی فروش آن هم در روزهای ابتدایی جذابیت سهام را کاهش داده و به ضرر خودشان خواهد بود.

طوسیان در ادامه با اشاره به تاثیر اتفاقات مختلف داخلی شرکت بر ارزش سهم، اظهار کرد: با توجه به روند موجود در حوزه حل مشکلات با گذشت زمان و نهایی شدن هر یک از مسائل شرکت ارزش سهام با رشد رو به رو خواهد بود.

وی افزود: سهامداران چنانچه متقاضی فروش باشند بهتر است چند روز اول را دست نگه دارند، در خصوص خریدار عمده نیز باید گفت با نهادهای مختلفی صحبت کردیم و بحث اصلی ان ها مثلا این است که کنسرسیوم که نهایی شد وارد می شویم. حتی اگر شده در ان زمان با ١٠ درصد افزایش قیمت خریداری خواهیم کرد. به هر حال این عرضه و تقاضاست که در تمامی اینگونه بازار ها قیمت را تعیین خواهد کرد.

کارگزاری های بورس عامل برای سهام پدیده شاندیز

وی در تشریح استفاده از کد بورسی برای سهامداران نیز گفت: ما برای هر مشکل چندین راهکار در نظر گرفتیم و کد بورسی یکی از راه حل های ما برای انجام معاملات از طریق ٢ کارگزاری بورس که دارای حداکثر شعبات در سطح کشور هستند بود که با توجه به موافقت بورس به ایجاد otc این کدها فعلا تا ورود شرکت به فرابورس کارآیی نخواهد داشت. اما به طور کلی کد بورسی برای اینده که مدارک شرکت تکمیل و تحویل فرابورس شد و پذیرش شدیم استفاده خواهد شد.

طوسیان در خصوص روند اخد کد بورسی برای سهامداران و تعهدنامه داران عنوان کرد: اطلاعات سهامداران از ثبت احوال استعلام شد و به این وسیله هر زمان شرکت در فرابورس پذیرفته شود برای انجام معاملات به راحتی ارتباط بین شرکت سپرده گذاری مرکزی با ثبت احوال وصل شده و احراز هویت و معاملات انجام خواهد شد. و افراد در فرابورس دارای کد یونیک خواهند شد و از این کد بورسی در زمان های مختلف استفاده خواهیم کرد.

دستورالعمل های اتاق otc خرید و فروش سهام پدیده شاندیز

طوسیان در خصوص دستورالعمل های اتاق otc گفت: در ابتدا تعریف ها و ضوابط اولیه قرار داده شده و در خصوص احراز هویت در نظر داریم از شیوه نوینی بهره بگیریم که نیاز به مراجعه حضوری نخواهد داشت اما این روش هنوز نهایی نشده است و فعلا از کد رهگیری داده ده استفاده می کنیم.

وی ادامه داد: سفارشاتی که وارد اتاق مبادلات سهام می شود یکبار امکان تطابق خرید و فروش خواهد یافت. لذا از ساعت ٨:٣٠ تا ١۵ دستورات اخذ می شود. از ساعت ١۶ تطابق انجام می شود و تا ساعت ١٨ اطلاعات در حساب سهامداران لحاظ خواهد شد و نهایتا تا یک روز کاری مبلغ واریز می شود.

مدیر امور سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز عنوان کرد: در اتاق مبادلات سهام پدیده قوانین پولشویی رعایت شده و هیچ گونه پرداخت یا برداشتی به صورت نقدی نخواهد بود و طبق قوانین بورس معامله تنها با حساب بانکی به نام فرد انجام می شود اما برای افراد زیر ١٨ سال این امر با حساب والدین نیز ممکن هواهد بود.

قیمت خرید و فروش سهام پدیده شاندیز

طوسیان اظهار کرد: اولویت بر حسب قیمت خواهد بود و برای خرید قیمت های بالا در ابتدای صف خواهند بود و برای فروش کمترین حجم ها اولویت را در اختیار خواهند داشت و چنانچه در این پارامترها تشابه وجود داشته باشد زمان لحاظ خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دامنه نوسان هم با احتساب قیمت روز گذشته به عنوان پایه قیمتی +و-١ درصد نوسان در نظر گرفتیم.

طوسیان در مورد متقاضیان خرید سهام تصریح کرد: خرید سهام پدیده برای افراد خارج از سهامداران فعلی نیز امکان پذیر است و با توجه به میزان داراییهای پدیده همینک زمزمه های ورود به بازار سهام پدیده در میان بورسیها شدت گرفته است.

بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده

وی تاکید کرد: ما در بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده که هر متقاضی قبل از معامله باید ان را مطالعه و تایید کند در خصوص تفاوت های سهام پدیده با سایر سهام و اوراق توضیحات لازم را ارائه کرده ایم.

منبع : روابط عمومی و بین الملل شرکت پدیده

مطالب زیر را حتما بخوانید:

 1. آواتار مرتضیمرتضی گفته؛
  16:53 1397/02/06

  سلام
  ممنو ن از مطالب خوبتون
  میخواستم بدونم چرا در سایتتون مطالبی در باره تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی نمیارین؟!!!!

  • سلام خدمت شما دوست گرامی

   حتما در اولین فرصت ، مطلبی در این جهت خواهم گذاشت ، هرچند به نظر حقیر ، بحث حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی باید با بصیرت صورت بگیره ، و این به معنی کورکورانه از هر آنچه در داخل تولید میشه نیست.
   با یک برنامه ریزی هدفمند و حمایت دو جانبه دولت و ملت از چند محصول خاص در هر دوره ی زمانی ، میشه به ارتقا کیفی و کمی تولیدات داخلی رسید.
   ان شاالله در مطلبی این موضوع رو بسط خواهم داد.

 2. آواتار عوضعوض گفته؛
  02:42 1398/09/14

  چگونه کد بورس بگیرم بنده سهمدار پدیده هستم و میخوام تو بورس ثبت نام کنم

  • آواتار زهرا محمدیزهرا محمدی گفته؛
   09:53 1398/09/14

   به یکی از کارگزاری های بورس مراجعه بفرمایید و تقاضای ثبت نام کنید ، مدارک را از شما تحویل میگیرند و طی یک هفته کد بورسی به شما تحویل می دهند.
   کارگزاری های بسیار زیادی وجود دارند ، تفاوت بین کارگزاری ها هم برای افرادی که دائما در حال خرید و فروش سهام هستند ملموس است ، بنابراین اگر معامله گر حرفه ای نیستید ، حساسیت خاصی ندارد.
   حتما در زمان ثبت نام ذکر نمایید که کد معامله آنلاین نیز برایتان صادر کنند.
   موفق باشید

 3. آواتار سهام پدیده در بازار بورسسهام پدیده در بازار بورس گفته؛
  12:42 1399/01/18

  این سهم در بازار بورس رشد زیادی خواهد کرد
  این سهام را نفروشید

 4. آواتار مهدیمهدی گفته؛
  14:42 1399/02/02

  سلام من تقریبا ۳ماه پیش کد بورسی گرفتم ولی واسه کد معاملاتی کپی مدارک تحصیلی میخواست آیا کپی مدارک تحصیلی واقعا الزامیه؟! چون من مدرک تحصیلیم در دسترس نیست

  • سلام
   برای دریافت کد آنلاین معاملاتی ، ارائه مدرک تحصیلی الزامی است

   • آواتار شهرام هدایتیشهرام هدایتی گفته؛
    20:00 1399/03/14

    سلام من در تاریخ 10 خرداد 99 سهام ابنیه را از طریق سامانه سناپ فروختم ولی هنوز پولش به حسابم نیومده چطور پیگیری کنم ممنون

    • سلام ، درخواست دریافت وجه در سامانه سناپ درج کنید

     • آواتار شهرام هدایتیشهرام هدایتی گفته؛
      16:34 1399/03/15

      با سلام در کدام قسمت سامانه سناپ باید درخواست وجه داد ممنون میشم کمکم کنین

     • آواتار مجیدمجید گفته؛
      12:48 1400/02/12

      شماره شبا از چه بانکی باید باشه داخل سناپ زده ملت یعنی فقط باید این بانک باشه یا نه؟ من خودم بانک ملی دادم

     • بله باید شماره شبا بانک ملت برای سامانه سناپ پدیده شاندیز استفاده کنید

 5. آواتار رضارضا گفته؛
  22:37 1399/02/10

  سلام ایا علاوه بر داشتن کد بورسی پدیده می توانیم در کارگزاری دیگری ثبت نام کنیم وکد بورسی دیگری از کارگزاری ( مثلا کارگزاری آگاه ) دریافت کنیم.

  • ببینید
   کد بورسی شناسه شما و احراز هویت شما در محیط انواع بورس های حال حاضر ایران هست
   بورس کالا
   بورس انرژی
   بورس اوراق بهادار
   اما برای معامله کردن در هر کدام از این بازار ها
   نیاز به حساب کاربری آنلاین دارید که نزد یک کارگزار هست.
   شما حتما میتونید در کارگزاری آگاه ثبت نام کنید و حتی هر کارگزاری دیگری
   در صورتی که آگاه رو انتخاب کردید ، پیام بدید تا بیشتر راهنمایی کنم

  • آواتار امیرامیر گفته؛
   16:36 1399/02/25

   با سلام
   من کد بورسی۲۰ اردیبهشت گرفتم و در سامانه سجام ثبت نام کردم و در دفتر خدمات ارتباطی 22 اردیبهشت احراز هویت شدم ولی در سایت سمات قسمت خرید دارایی خالی میباشه در سایت پدیده سهام توسعه هم هست چند روز طول میکشه تا در سایت سمات سهامم بنشینه تا تغییر ناظر کارگزاری بزنم لطفا راهنمایی کنید.ممنون

   • به محض احراز هویت
    سهام شما در پدیده در قسمت دارایی ها قابل مشاهده باید باشه

    • آواتار امیرامیر گفته؛
     01:28 1399/02/26

     با سلام
     متشکرم از راهنماییتان ،خوب نیامده حالا باید چیکار کنم تا یک شنبه صبر کنم اگه نیومد بیام مشهد برم دفتر پدیده

    • آواتار امیرامیر گفته؛
     01:52 1399/02/26

     با سلام
     حالا شما راهنمایی کنید باید چیکار کنم از کارگزاری پرسیدم میگه بعد از 48 ساعت میشینه تو قسمت دارایی ها، در ضمن احراز هویت 23 اردیبهشت بود که رفتم .با تشکد

    • آواتار مرتضیمرتضی گفته؛
     13:55 1399/05/13

     سلام خسته نباشید ،

     من الان بیش از ۲ ماه هست که احراز هویت شدم ولی متاسفانه همچنان در قسمت داریی ها نماد گشان یا همون پدیده نیومده ،لطفا بگید چیکار باید بکنم .
     سپاسگذارم از اینکه پاسخگو هستید

     • سلام دوست عزیز
      می بایست از قسمت تغییر کارگزار ناظر در حساب کاربری کارگزاری خود ، اقدام به ثبت درخواست برای نماد گشان بفرمایید

 6. آواتار محمودمحمود گفته؛
  23:40 1399/02/18

  سلام من کد بورسی دارم و کاگزاریم مفید هست چگونه مقدار سهم پدیده خودم را ببینم

  • در سجام ثبت نام و احراز هویت کرده
   سپس در قسمت دارایی ها از شنبه می توانید ببینید

   • آواتار امینامین گفته؛
    00:02 1399/02/22

    سلام.من ک بورسی دارم و احراز هویت شدم و درحال حاضرم توی بورس سهام دارم و خریدوفروش میکنم. ازشنبه هم که سهام گشان پدیده وارد فرابورس شده هنوز داراییه سهام پدیده مو نشون نمیده توی دارایی ها.کار خاصی باید انجام بدم هنوز؟

    • سلام دوست عزیز
     بله باید کاری انجام بدید
     تغییر کارگزار ناظر
     در هر کارگزاری که هستید از منو به این گزینه مراجعه و نام نماد گشان رو ثبت کنید
     طی دو روز به سبد شما اضافه و میتونید خرید و فروش انجام بدید

   • آواتار soltanimohsen206soltanimohsen206 گفته؛
    19:42 1399/02/25

    سلام میخام وارد سامانه سناپ بشم رمز عبورم را فراموش کردم.در ضمن شماره موبایل قبلم که داده بودم عوض شده میخام شماره جدیدمو ثبت کنم باید چیکار کنم اگه میشه راهنماییم کنید؟

    • برای تغییر شماره تلفن همراه باید به دفاتر پدیده حضورا مراجعه کنید
     مگر اینکه راه کار الکترونیکی جدید ارائه کرده باشن که ما بی خبریم
     شماره تماس پدیده :
     05138888
     لینک کانال تلگرام پدیده :
     کانال پدیده

 7. آواتار جوادجواد گفته؛
  21:29 1399/02/20

  چ جوری سهم امروز با قیمت 6 سال پیش تعیین قیمت شد ؟
  چقدر رانت پشت پدیده هست ؟
  تا کی قرار نون تو خون مردم بزنن بخورن ؟

  • عملا خیلی جامانده ایم از بازار
   پدیده خیلی جای رشد داره

   سهام رو ارزان نفروشید

 8. آواتار كريمكريم گفته؛
  21:50 1399/02/21

  سلام
  سهام شركت ابنيه به چه صورت هست؟قيمتش ويا تعداد سهام اش با توسعه يكسان خواهد بود؟
  من از ابنيه سهام دارم كد بورس هم دارم ولي در صندوقم سهام پديده نيست بايد برگ سهامم رو در كاگذاري به
  صورت حضوري ثبت كنم؟

 9. آواتار كريمكريم گفته؛
  21:54 1399/02/21

  در قسمت دارايي كه فرموديد
  در پروفايل مفيد يا در سجام؟
  معامله در بورس برايه اشخاص حقيقي امكان پذيره؟
  چون حجم سهام شركت در فرابورس نصبت به كل سهام در دست مردم 1به40 هستش.

  • سلام دوست عزیز
   شما میتونید از طریق سامانه سجام دارایی هاتون رو ببینید
   از طریق کارگزاری ها اقدام به خرید و فروش اونها کنید

   هیچ محدودیتی برای افراد حقیقی در جهت خرید و فروش اوراق بهادار در بورس و فرابورس وجود نداره

 10. آواتار محسنمحسن گفته؛
  12:43 1399/02/22

  باسلام
  من کد بورسی هم دارم داخل سامانه سجام هم ثبت نام و احراز هویت کردم
  چطور تعداد سهامم رو ببینم و یا خرید و فروش کنم داخل سایت کارگزاری؟

  • سلام دوست عزیز
   با مراجعه به وب سایت زیر میتونید تمام دارایی اوراق بهادار خودتون رو مشاهده کنید :
   https://ddn.csdiran.com/

 11. آواتار soltanimohsen206soltanimohsen206 گفته؛
  19:48 1399/02/25

  سلام. میخام شماره موبایلمو که قبلا ثبت شده را عوض کنم چون میخام وارد سناپ بشم رمز عبور بگیرم به شماره قبلیم میفرسته که خاموشه میخام به این شماره جدیدم بفرسته و داخل سامانه ثبت بشه بایه چیکار کنم؟؟

 12. آواتار باقر ریاحی مهرباقر ریاحی مهر گفته؛
  14:00 1399/02/28

  با سلام
  بنده سهام دار پدیده شاندیز هستم.
  چطور باید درخواست بدم که سهامم وارد بورس بشه؟

 13. آواتار باقر ریاحی مهرباقر ریاحی مهر گفته؛
  14:09 1399/02/28

  با سلام
  بنده سهام دار پدیده شاندیز هستم. در سامانه سناپ سهام بنده ثبت است ولی این سهام به بورس منتقل نشده و در بورس به عنوان سهام دار شناخته نمیشوم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید باید چه کار کنم؟

  • سلام
   دوست عزیز دقت کنید
   1- سجام
   2- احراز هوبت
   3- دریافت کد بورسی
   4- تغییر کارگزار ناظر

   • آواتار ملکملک گفته؛
    21:02 1399/06/15

    سلام.من تمام این مراحل رو انجام دادم و تعداد ۶۰۰ تا سهام توسعه دارم که تو سناپ هست ولی نه تو سجام برام ثبت شده نه تو کارگزاری میاد. هرچی پیگیری هم میکنم از سامانه ذینفعان پاسخگو نیستن. میشه لطفا کمکم کنین

    • سلام
     توضیحاتتون کامل نیست که بتونم راهنمایی کنم
     یا با شماره پشتیبانی پدیده تماس بگیرید 05138888
     یا توضیحات کامل بنویسید

 14. آواتار مهدیمهدی گفته؛
  13:48 1399/02/30

  سلام جند روزه میخوام تو سامانه سناپ پدیده سهام بخرم موفق نمیشم
  واسه برگشت پولم باید چکارکنم؟ممنون

  • سلام
   چون تراکم مراجعه برای خرید زیاد هست نمیتونید خرید انجام بدین
   از منو درخواست واریز وجه استفاده کنید

   • آواتار علیعلی گفته؛
    14:45 1399/03/02

    س همچین منویی وجود نداره

 15. آواتار علی یوسفیعلی یوسفی گفته؛
  21:42 1399/02/30

  س. برای خرید سهم تو سامانه سناپ پول واریز کردم اما بدون اینکه خرید انجام بشه از اعتبارم کسر شده. چطور درست میشه. ضمنا در صورت فروش سهام ابنیه پولش چطور به حسابم واریز می شود و اینکه سهام تو کارگزاری مفید نشون نمیده پیام دادن باید تصویر برگه سهام را ارسال کنین برای دریافت برگه سهام باید چکار کنم. لطفا راهنمایی کنین از طریق تلفن که نمیشه جوابی گرفت

 16. آواتار رضارضا گفته؛
  18:41 1399/03/06

  سلام دوست عزیز. من قبلا سهام پدیده خریدم که تو سامانه سناپ قابل مشاهده است. الان تو سامانه سجام و مفید ثبت نام کردم و احراز هویت هم انجام دادم و کد بورسی هم گرفتم. برای تغییر کارگزار ناظر رفتم کارگزاری مفید و از ما علاوه بر برگه های سهامی که شرکت پدیده به ما داده یک برگه هم میخواد در مورد برگه معاملاتی که باید از سایت دارایی اوراق بهادار به ادرس زیر دانلود کنم
  https://ddn.csdiran.com/
  اما میرم تو این سایت دارایی رو خالی زده و یعنی هیچ دارایی نداریم. چکار کنم؟ یک هفته اس مدام زنگ میزنم کسی جوابگو نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ

  • سلام دوست عزیز
   از قسمت درخواست ها در سامانه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه اقدام به درج درخواست خود مبنی بر بازنگری سهام های بنام شما ، بفرمایید

   • آواتار رضارضا گفته؛
    17:55 1399/03/10

    دوست عزیز این سایت رو رفتم اما اصلا احازه درخواست نمیدهند. مثل اینکه سامانه درخواست بسته است. چکار کنم؟ ایا جایی است که حضوری برم؟ چندبار هم تماس گرفتم با شرکت پدیده جواب گو نیستند

   • آواتار ملکملک گفته؛
    21:04 1399/06/15

    دقیقا این مراحل رو انجام دادم درخاستمو ثبت کردم ولی ۲هفته است پاسخی نگرفتم تماسم میگیرم جوابگو نیستن نمیدونم چکار کنم واقعا

 17. آواتار طوبا مومنطوبا مومن گفته؛
  00:05 1399/03/08

  سلام من در تاریخ ۳خرداد ۱۰هزار سهام ابنیه را در سایت سناپ فروختم و ظاهرا نقل و انتقال مالی ان انجام شده ولی به حساب من تا امروز که ۷خرداد هست چیزی واریز نشده از کجا پیگیری کنم؟

  • با شماره 05138888 تماس بگیرید
   یا سوال خود را در پیج اینستا پدیده مطرح نمایید

 18. آواتار شهرام هدایتیشهرام هدایتی گفته؛
  21:16 1399/03/15

  با سلام در کدام قسمت سامانه سناپ باید درخواست وجه داد ممنون میشم کمکم کنین

 19. آواتار نیکینیکی گفته؛
  16:23 1399/04/24

  15 تیر سهام ابنیه رو فروختم. تو سامانه مانده رو صفر کرده و بعد از 9 روز هنوز وجه پرداخت نشده. تماس که میگیرم هر روز میگن امروز پرداخت میشه ولی دروغه. چیکار کنم؟

  • 05138888
   شماره تماس پشتیبانی پدیده

 20. آواتار مجتبیمجتبی گفته؛
  12:13 1399/05/01

  سلام من سهام ابنیه رو فروخته ام اما هنوز هیچ پولی به حسابم واریز نشده. باید چکار کنم؟ ممنونم

  • معمولا تا 72 ساعت کاری طول میکشه و حتما باید در سه بانکی که اعلام کردن حساب داشته باشید و شماره شبا اعلام کرده باشین

 21. آواتار مهری طالبیمهری طالبی گفته؛
  13:52 1399/05/04

  با سلام . همسر من قبلا برای سهام پدیده ثبت نام انجام داده و دارای کدسهامداری می باشد اما کلمه عبور را فروش کرده . برای ورود به سامانه سناپ اگر قسمت فراموشی رمز عبور را بزنم کلمه عبور به شماره همراهی که قبلا همسرم داشته و سیم کارت آن سوخته و چون سیم کارت هدیه بوده دوباره صادر نمی شود ارسال می گردد با این شرایط دسترسی به سامانه سناپ چطور امکان پذیر است ؟

  • با سلام
   چون مورد شما خاص هست ، باید از پشتیبانی خود پدیده استعلام کنید
   05138888

 22. آواتار كريم باقريكريم باقري گفته؛
  17:00 1399/05/05

  سلام خداقوت
  سهام ابنيه بنده در بازار ذينفعان ديده نميشه
  قرار نيست ديده بشه يااينكه مورد من مشكل داره باييگيري كنم ؟

  • فقط سهام توسعه در سامانه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه دیده میشه

 23. آواتار اسحاقیاسحاقی گفته؛
  15:30 1399/05/06

  سلام و عرض خدا قوت
  من جدیدا یعنی از هفته قبل پیگیر سایت سحام شدم و کد رهگیری برام اومده و سهامم رو در کارگزار منتقل کردم ولی اونجا سهام نمایش داده نمیشه البته در سناپ همجنان میبینم برای مشاهده در اگاه حکاری انجام بدم و سهام توسعه رو کی میتونم بفروشم؟

  • سهام پدیده دو قسمت هست
   سهام ابنیه
   سهام توسعه

   سهام توسعه وارد بازار پايه نارنجي فرابورس شد
   سهام ابنیه همچنان در سامانه سناپ معامله میشه

 24. آواتار یاسر تقوییاسر تقوی گفته؛
  12:03 1399/05/08

  سلام چگونه میشود در سایت سناپ درخواست وجه کرد ؟

  • در سامانه سناپ پدیه شاندیز در قسمت سمت راست
   از گزینه پروفایل کاربری وارد شوید
   در قسمت اطلاعات تکمیلی ، شماره شبا بانکی خود را وارد نمایید ( فقط سه بانک منتخب پدیده )
   پس از آن ، بعد از فروش سهام ، به طور اتوماتیک بایستی مبلغ فروش به حساب شما واریز گردد.
   در صورت درخواست برگشت مبلغ مانده حساب ، در داشبور ، تیک ( مانده حساب برگشت داده شود ) را بزنید.
   موفق باشید

   • آواتار عباس مهدوی نیاعباس مهدوی نیا گفته؛
    09:08 1399/05/12

    سلام.خریدوفروش توافقی را که محدود کردیدبه بالای ۲۰۰۰۰۰سهم وخریداز طریق سامانه هم که راس ساعت ۸/۳۰سامانه هنگ میکنه بعد از ۵دقیقه باز میشود که ۵میلیون حجم خرید خورده اینا نور چشمی وخودی هستند که عمدا سیستمو دستکاری میکنید که فقط خودیها سفارش به موقع بدهند.واقعا متاسفم.همه جا رو فساد گرفته.خدا ریشه کن کنه هر چی فساده.

    • سلام دوست عزیز
     البته مجموعه و سایت ما ارتباطی با پدیده شاندیز نداره و صرفا جهت راهنمایی و آگاه سازی ، مطالبی منتشر و به سوالات پاسخ می دهیم.
     شما میتوانید به سایت اصلی پدیده ، شماره 05138888 و تلگرام و اینستاگرام پدیده مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: