دانلود سروش برای کامپیوتر - نسخه جدید سروش

دانلود سروش برای کامپیوتر – نسخه جدید سروش

دانلود سروش برای کامپیوتر در صورتی که از آن بر روی گوشی تلفن همراه خود استفاده میکنید ، می تواند بسیار مفید باشد.

خدمات پیام رسان سروش

  • سرویس آب و هوا اگر می‌خوای بدونی فردا چتر لازمت می‌شه یا داری برای مسافرت آخر هفته برنامه‌ریزی می‌کنی، حتما از توی تب آخر، بخش خدمات؛ سرویس آب و هوای سروش رو چک کن.
  • خرید شارژ آسان نذار شارژ سیم‌کارتت تموم بشه، هر رقمی که دوست داری شارژ بگیر و در لحظه شارژ شو. حتی اگر ترابرد کردی راحت شارژ شو.
  • پرداخت قبوض به سادگیلازم نیست برای پرداخت قبض‌هات، از سروشت خارج بشی، هر وقت قبض دریافت کردی، از بخش خدمات، قبضت رو اسکن کن و پرداختش کن.
  • تماس صوتی رایگان با استفاده از سروش می‌تونی رایگان با دوستات صحبت کنی، صدا رو با کیفیت HD بشنوی و حجم کمی هم از اینترنتت مصرف کنی.
  • ایجاد کانال‌های تعاملی و انواع نظرسنجی پیام‌رسان سروش نسل جدیدی از کانال برای فراهم کردن ارتباط دو طرفه بین مدیران و کاربران کانال را به نام کانال تعاملی ایجاد کرده و در کنار اون، امکان تعریف انواع نظرسنجی و ارسال به دیگران با حفظ نتیجه مهیا شده است.
  • گفت و گوی فردی و گروهی همه حرفات رو با سروش بزن. توی سروش با دوستات چت کن، گروه بساز، استیکر بفرست، گیف ببین و موزیک گوش کن.

آدرس دفتر شرکت پیام رسان سروش

آدرس شرکت پیام رسان سروش : تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب‌زادگان، بن‌بست فاطمی پلاک ۱ شرقی واحد ۹

دانلود سروش برای کامپیوتر – نسخه جدید سروش

لینک دانلود نسخه جدید سروش برای ویندوز – ورژن ۰٫۱۴٫۱ سروش

تصویر پیام رسان سروش در کامپیوتر

نمای داخلی نرم افزار سروش بر روی کامپیوتر

بر خلاف تلگرام نسخه دسکتاپ ، منو  سروش در سمت راست قرار دارد.

دانلود سروش برای کامپیوتر - نسخه جدید سروش

شباهت سروش و موبوگرام

از قابلیت های شاخص موبوگرام که نسخه دلخواه سازی شده تلگرام بود ، امکان انتخاب چت فردی ، گروه ها ، کانال ها ، ربات ها و همه یکجا بود.

در صورت دانلود سروش برای کامپیوتر خواهید دید که نرم افزار نسخه دسکتاپ سروش نیز این تفکیک را داراست و در قالب یک منو بالایی می توان هر کدام را انتخاب نمود.

ارسال شده در فناوری, موبایل and tagged آدرس دفتر شرکت پیام رسان سروش, تصویر پیام رسان سروش در کامپیوتر, خدمات پیام رسان سروش, دانلود پیام رسان سروش برای ویندوز, دانلود رایگان نرم افزار سروش برای کامپیوتر, دانلود سروش برای ویندوز, دانلود سروش پیام رسان, دانلود شبکه اجتماعی سروش برای ویندوز, دانلود نسخه جدید سروش, شباهت سروش و موبوگرام, ورژن 0.14.1 سروش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *