لوگو داده پردازان مدرن
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

دانلود اجرای زنده محسن چاوشی

دسته بندی :موسیقی, عمومی, فرهنگی اجتماعی
دانلود اجرای زنده محسن چاوشی

دانلود اجرای زنده محسن چاوشی در ادامه…

پس از اتفاقات اخیر و هجمه های سنگین بر محسن چاوشی عزیز مبنی بر علت نداشتن اجرای زنده ، ایشان در اینستاگرام خود کلیپی از اجرای زنده آهنگ زخم زبون را منتشر کرد.

همچنین لازم به ذکر است اخیرا در حین برخی از مصاحبه های شبکه های ماهواره ای و مجازی ، نام محسن چاوشی عزیز برده شده است ، بدین ترتیب که مجری از مصاحبه شونده یا همان میهمان برنامه خواسته تا نظر خودش را در ارتباط با محسن چاوشی بیان کند و او نیز اظهار داشته که صدای محسن چاوشی توسط سیستم های کامپیوتری تولید و ایجاد می شود و محسن چاوشی توانایی اجرای زنده ی اهنگ های خویش را ندارد.

پاسخ محسن چاوشی در مورد اینکه چرا اجرای زنده ندارد ؟

اما پاسخ محسن چاوشی در مورد اجرای زنده و چرا اینکه طی این سالها اجرایی نداشته است ؟

در تمام این سیزده‏‌چهارده‏‌سال، که همیشه خواسته و ناخواسته درگیر این شایعات بودم، هیچ‏‌وقت حتی به ذهنم نرسید که باید برای ثابت‏‌کردن خودم کاری انجام بدهم یا جواب کسی را بدهم. شما اگر بخواهید جواب کسی را بدهید، یک روز متوجه می‏‌شوید که باید جواب هفتاد میلیون نفر را بدهید.

فکر می‏‌کنید عقلانی است که من کار و زندگی و تولید موزیکم را بگذارم یک طرف و از صبح تا شب فقط جواب این حرف‏‌ها را بدهم؟ تا امروز واقعاً خیلی تحمل کرده‌ام. من اصولاً آدم صبوری هستم. بعضی وقت‏‌ها آن‏قدر صبور هستم که لج اطرافیان و دوستان نزدیکم را در می‏‌آورم. می‏‌گویند: «چرا جواب نمی‏‌دهی؟ محسن یک چیزی بگو». و من به خودم می‏‌گویم که چی؟ و می‏‌روم توی اتاقم و کار می‌‏کنم.

اما می‌‏پرسید چرا حالا بعد از این همه سال این کار را کردم؛ واقعاً جوابش یک کلمه است. به خاطر هوادارانم. آن‏‌ها تمام این سال‌ها انواع و اقسام این تهمت‌ها و شایعات را شنیدند. نمی‌توانستم بیشتر از این تنهایشان بگذارم. محسن چاوشی نه از چیزی هراس دارد، نه از چیزی فرار می‌کند. من فقط به قلب وحسم تکیه می‌کنم.

طرفداران من، بهترین طرفدارهای دنیا هستند. بخش عمده‏ای از خوشبختی من هستند. همیشه با منطق، ادب و متانتشان پشت من هستند و می‌‏خواهم این‌جا باز هم از آن‌ها تشکر کنم و بگویم اگر محسن چاوشی را واقعاً دوست دارید، هیچ وقت ادب و این متانت را از خودتان دور نکنید.

من مخلص تک‌‏تک‌شان هستم.

.

دانلود اجرای زنده محسن چاوشی

لینک دانلود مستقیم اجرای زنده محسن چاوشی

.

تصویر اجرای زنده محسن چاوشی :

دانلود اجرای زنده محسن چاوشی

دانلود اجرای زنده محسن چاوشی

محسن چاوشی عزیز در زیر کلیپ اجرای زنده آهنگ زخم زبون خود  نوشت :

من از براى مصلحت در حبس دنیا مانده ام

.

لینک پیج اینستاگرام محسن چاوشی

.

پینوشت :

  • مصراعی که محسن چاوشی به آن اشاره کرده است ، بر گرفته از یکی از آهنگ های آلبوم امیر بی گزند به نام تریاق می باشد…
  • معنی تریاق چیست : پادزهر ( مراجعه شود به فرهنگ فارسی معین )
  • مصراع مذکور که تحت آهنگی به نام تریاق توسط محسن چاوشی سروده شده است ، برگرفته ی شعری از مولانا است. ( مراجعه شود به دیوان شمس مولوی )
  • مجددا توصیه میکنیم دانلود اجرای زنده محسن چاوشی را از دست ندهید…

مطالب زیر را حتما بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: